Zlevněné zboží Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Honor 8x Gold

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Honor 8x Gold - 31% sleva


Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Honor 8x Gold
159,- Kč

Původní cena: 229,- Kč


Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Honor 8x Gold z kategorie příslušenství, mobilní telefony, pouzdra, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Honor 8x Gold .

Kryt na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Honor 8x Gold:Držte svůj oblíbený telefon Asus Zenfone 3 v naprostém bezpečí od poškození tvrdším zacházením nebo pádem na zem.Držte svůj telefon Honor 8X v naprostém bezpečí díky tomuto zadnímu ochrannému krytu Nillkin Frosted ve zlaté barvě. Pouzdro velice dobře padne do ruky a chrání váš mobil př...ed poškozením tvrdším zacházením nebo pádem na zem. Díky svému zdrsněnému povrchu z kvalitního materiálu pak zabraňuje náhodnému vyklouznutí ze zpocené dlaně. Jednoduchá konstrukce pouzdra Nillkin Frosted s příjemným designem padne na míru telefonu a zanechává přístup ke všem portům, tlačítkům i fotoaparátu. Díky široké paletě barev těchto obalů si navíc snadno sladíte své zařízení s oblečením či vaší aktuální náladou.Klíčové vlastnosti ochranného krytu Nillkin Frosted pro Honor 8XJednoduchý a příjemný zlatý design pouzdra Nillkin FrostedVelice dobře padne do rukySnadný přístup ke všem portůmZadní kryt vyrobený z odolného plastu určen pro mobilní telefon Honor 8X

Produkt je výrobek značky Nillkin ,distribuovaný s EAN kódem 6902048164307.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Honor 8x Gold